Контейнер Kistenberg 115*80*60 мм

15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KTR 12-S411
+380 (96) 398-96-66
- +380 (63) 131-05-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер чорний 115*80*60 мм - незамінна річ для зберігання гвинтів, цвяхів, болтів, гайок, метизів, шайб, розхідних матеріалів та багато іншого як у підсобних приміщеннях, так і на СТО, сервісних центрах, в гаражі, в будівельних маркетах, автомагазинах.
Даний лоток/контейнер можна розташувати на горизонтальній поверхні, або в довільному порядку вертикально, за допомогою спеціальної панелі ( KBBS4040, KBB 6040), яка в свою чергу фіксується на стіні.
Максимальне навантаження на контейнер 1,5 кг.
Виготовлений з високоякісного пластику в Польщі.
Даний лоток/контейнер можна розташувати на горизонтальній поверхні, або в довільному порядку вертикально, за допомогою спеціальної панелі ( KBBS4040, KBB 6040), яка в свою чергу фіксується на стіні.
Максимальне навантаження на контейнер 1,5 кг.
Виготовлений з високоякісного пластику в Польщі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.05 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 15 ₴










