Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер серії MODULAR SOLUTION оснащений кришкою з міцного полікарбонату.
У набір входять знімні перегородки, які розділяють органайзер на 12 частин, що збільшує можливість розміщення великої кількості дрібних деталей в одному модулі.
Зручна ручка дозволяє переносити органайзер у вигляді валізи.
Пряжки виготовлені із міцного АБС-пластику.
На корпусі є два роз'єми, завдяки яким органайзер можна зчеплювати з іншими продуктами серії MODULAR SOLUTION.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень/кишень | 12 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 970 ₴







