Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система TAGER CASE розроблена для зберігання, підвішування та транспортування кількох органайзерів серії Tager одночасно.
Виріб оснащений практичною ручкою для зручного перенесення.
Верхня частина корпусу служить робочим столом, оснащеним двома вставками з нековзного еластомеру, що забезпечує більший комфорт під час використання.
Система TAGER CASE пропонується в комплекті з п'ятьма вертикально розташованими органайзерами серії Tager розміром 30x25 см. Система має замок, що запобігає випаданню органайзерів, а також монтажні отвори, що дозволяють швидко і легко монтувати на стіні.
Шафа для органайзерів (в наборі) TAGER CASE KTC30256B:
- Міцний та стійкий несучий корпус із суміші полімерів.
- Можливість перенесення.
- Можливість штабелювання.
- Можливість вішати на стіну.
- ергономічна ручка.
- місце для зберігання з м'якого матеріалу.
- Можливість упорядкування дрібних матеріалів у 5 органайзерах серії TAGER 284x243x60.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень/кишень | 100 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 415 мм |
- Ціна: 1 900 ₴











