Ящик для інструментів 50*25*24 см Пластиковий контейнер для інструменту
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і місткий пластиковий бокс — органайзер із ручкою для зберігання інструментів. Розміри 50*25*24см.
Бокс темно-сірого кольору, кришка оранжевого кольору. Пластикова кришка закривається на 2 засувки. Має місце для використання замочка.
Ящик для ІНСТРУМЕНТІВ 20 "(оранж.)
За оптимальною ціною ✔️
Напряму від виробника ⭐
Европейськие стандарты качества ☀️ Інтернет-магазин пластикових товарів
Зручний і місткий пластиковий бокс — органайзер із ручкою для зберігання інструментів. Розміри 50*25*24см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 24 мм |
- Ціна: 265 ₴






