Ящик овочевий від виробника пластиковий 30 літрів 59×42×19 см перфорований
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик овочевий від виробника пластиковий 30 літрів 59×42×19 см перфорований
Перфорований ящик на 30 літрів. Випускається в різних кольорах. Має більш "цивальний вигляд", ніж його чорний аналог. Ящик зроблений із міцного пластику та добре тримає форму. Товар має ребра жорсткості, що неабияк зміцнює конструкцію й дає змогу переносити в ньому великі вантажі. Ящик ставиться один на один, а розгорнув його він ставиться один в один.
Характеристика перфорованого контейнера
| Об'єм: | 30 л |
| Довжина: | 59 см |
| Ширина: | 42 см |
| Висота: | 19 см |
| Ширина ручок: | 5 см |
| Вага: | 1300 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 95 ₴










