Комплект контейнерів Prosperplast. Комплект KST16, 16 контейнерів
Комплект контейнерів з монтажними планками - практичний органайзер для розподілення по різним параметрам розхідних матеріалів, саморізів, шурупів, болтів, дюбелів і т.д. в майстернях, СТО, гаражах, підсобніх приміщеннях.
До комплекту входить:
- 5 планок 390*45*18 мм;
- 4 контейнера 115*80*60 мм;
- 4 контейнера 155*100*80 мм;
- 4 контейнера 195*120*100 мм;
- 4 контейнера 230*150*120 мм.
Властивості:
Проста система кріплення - для кріплення планок потрібні частіше всього саморізи.
Термостійкість - контейнери і монтажні планки стійкі до температур: від -20 до 100 градусів Цельсія.
Хімічна стійкість -контейнери виготовлені із поліпропілену, який є стійким до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів,жирів, масел, складних ефірів та кетонів.
Виробник - Польша.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень/кишень | 16 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Чоловічий |
- Ціна: 690 ₴
- Спосіб упаковки: Поліетиленова упаковка з картонними кольоровими вставками по бокам











